VS-20ETF08PBF datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    VS-20ETF08PBF
  • Производитель
    IR PCS (International Rectifier Power Control Systems)
  • Описание
    IR PCS (International Rectifier Power Control Systems) VS-20ETF08PBF Diode Type: Soft Recovery Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max: 800V Forward Current If(Av): 20A Forward Voltage Vf Max: 1.31V Reverse Recovery Time Trr Max: 400Ns Forward Surge Current Ifsm Max: 355A Rohs Compliant: Yes